Teslimat Bilgileri

ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

 

 
Banka Havalesi / EFT ile ödeme :

Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle ve banka dekontunu tarafımıza gönderdiğiniz anda teslimat süresi başlar. 3 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 

 

Kredi Kartı ile ödeme :

128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Kapıda Ödeme:

Siteden sipariş verirken Kapıda Ödeme seçeneğini işaretleyip kargo şirketinden paketinizi teslim aldığınızda nakit ödersiniz.

Kapıda ödeme seçeneğimizde sadece PTT kargo ile ürün gönderilir. Kapıda nakit ödeme yapmak istediğinizde siparişinize, kargo bedeli hariç 2 TL. ilave edilir. Bu ücretler kargo şirketlerinin yapmış olduğu banka masraflarından dolayı alınmaktadır.

 

 

Teslimat

web sitesinde her ürünün teslim tarihi farklı olup teslim süreleri her ürünün için belirtilmektedir. Sipariş verildikten sonra belirtilen tarihlerde Kargo yoluyla gönderimleriniz  yapılmaktadır.

Kredi Kartı ve Havale ödemelerinde ürünleriniz Aras Kargo ile adresinize ulaştırılacaktır. Türkiye’nin her yerine sabit fiyat 10TL. kargo ücreti alınır.

Kapıda ödemelerde ise ürünleriniz PTT  Kargo ile adresinize ulaştırılacaktır. Türkiye'nin her yerine sabit fiyat 8 TL. kargo ücreti alınır.